Podlahy

Zajišťujeme profesionální pokládání plovoucí podlahy, laminátové a podlahy s dřevěnou dýhou. Naši zkušení pracovníci Vám rádi pomohou s výběrem vhodného materiálu podlahy.

Plovoucí laminátové podlahy jsou oblíbené pro svou odolnost, snadnou pokládku i údržbu a v neposlední řadě pro výhodnou cenu. Mezi další výhody patří zejména rychlost při montáži a čistota při pokládce.

Plovoucí podlahy z masivního dřeva oceníte pro jejich osobité kouzlo pravého dřeva, vysokou odolnost a trvanlivost. Vzhled a vlastnosti této podlahy jsou velmi atraktivní a působí velmi okázale v moderně vybaveném bydlení.

Vinylové podlahy jsou vysoce odolné proti opotřebení, zaručují dokonalý komfort při chůzi, zajišťují akustickou izolaci, jsou odolné proti vlhkosti a mají téměř neomezenou škálu dekorů imitujících dřevo, kámen, dlažbu.

PVC podlahy jsou vhodné zejména do koupelny a kuchyně. Jejich vysoká odolnost vůči vodě zaručuje dlouhou životnost i tam, kde se dřevěná podlaha rychle opotřebuje. Dobře se čistí a nevyžadují zvláštní údržbu.

 

 

Našimi zkušenými odborníky na pokládku všech typů podlah jsou…

FIRMA TYSPO

Comments are closed.